Od września w Grupie TAURON działają nowe podmioty powstałe z połączenia kilku mniejszych spółek – TAURON Wytwarzanie, TAURON Dystrybucja i TAURON Ciepło. Jest to efektem wdrażania modelu biznesowego, w r
Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie TAURON Polska Energia powołało 1 września w skład rady nadzorczej spółki czwartej wspólnej kadencji Macieja Końskiego, Leszka Koziorowskiego oraz Macieja Tryburę. Tym samym rada nadzorcza T
Wg raportów służb technicznych słupskiego Oddziału ENERGI-OPERATOR z godz.20.30 – nadal bez napięcia pozostaje 126 stacji energetycznych. Sytuacja jest dynamiczna, liczba niezasilonych stacji
Pierwsza w Polsce linia niskozwisowa, przyłączenia farm wiatrowych, odbiorców przemysłowych i indywidualnych, modernizacja istniejących sieci, to inwestycje, na które Energa Operator przeznaczy blisko 750
376 MW mocy z bloków Elektrowni Siersza oraz Stalowa Wola, należących do TAURON Wytwarzanie, znajdzie się w interwencyjnej rezerwie zimnej Polskich Sieci Elektroenergetycznych. Umowa została podpisana 26 marca.…
Od kwietnia 2012 r. TAURON Sprzedaż będzie sprzedawać energię dla 22 stacji elektroenergetycznych oraz siedziby Polskich Sieci Elektroenergetycznych Operator w Konstancinie – Jeziornie. Sprzedawca energii wyłoniony został w
Według najnowszych raportów służb technicznych z godz. 10.30. – w słupskim Oddziale ENERGI-OPERATOR do 2500 – zmalała liczba odbiorców pozbawionych energii elektryczn
Każdego miesiąca do TAURONA zgłasza się z prośbą o pomoc blisko 2 tys. klientów, którzy zostali nakłonieni do podpisania niekorzystnych umów z nowym sprzedawcą energii. By pomóc osobom oszukanym i ostrzec innych klientów,
W Bielsku-Białej od 11 do 14 września odbędą się Międzynarodowe Targi Energetyczne ENERGETAB 2012 – największa tego typu impreza wystawiennicza w Polsce. TAURON jest po raz kolejny partnerem generalnym wydarzenia. …
Energetycy nie ustają w wysiłkach o przywrócenie zasilania na terenie objętym trudnymi warunkami pogodowymi. Oddziały w Olsztynie i ElbląguNa terenie działania Oddziału w Olsztynie bez prądu pozostawało około 660 odb