ENERGA-Operator uruchamia możliwość dokonania zgłoszenia braku zasilania drogą emailową. Ma to związek z faktem, iż pomimo dysponowania przez spółkę 600 liniami telefonicznymi w dwóch centrach zgłoszeniowych, czas oczekiwa
W ostatni weekend (10-11 lipca 2010) w dwóch Głównych Punktach Zasilania – na Zaspie i w Oliwie pękły porcelanowe przekładniki napięciowe. Szczęśliwie nikomu nic się nie stało, a przerwy w zasilaniu nie trw
ENERGA – Operator jest pierwszą wśród dużych dystrybutorów energii spółką, która posiada całodobową Centralną Dyspozycję Systemów, nadzorującą działanie wszystkich systemów teleinformatycznych w spółce. W ten
Gdańska Grupa ENERGA w pierwszej setce 500 największych firm Europy Środkowo-Wschodniej. W najnowszym rankingu miesięcznika „Manager Magazin” ENERGA uplasowała się na 59. pozycji, poprawiając swój ubiegłorocz
Program inwestycyjny ENERGA-OPERATOR na lata 2009-2011, finansowany ze środków Europejskiego Banku Inwestycyjnego (EBI), Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju (EBOiR) oraz Nordyckiego Banku Inwestycyjnego (NIB) w łącznej kwo
Przychody Grupy TAURON to prawie 5,3 mld zł w I kw. 2011 r. Po doprowadzeniu do porównywalności [1] przychody Grupy wyniosłyby ponad 4,1 mld zł, co oznacza wzrost o 9,3 proc. w stosunku do I kw. 2010 r., kiedy to
Zakończył się pierwszy etap optymalizacji sieci punktów obsługi klientów (POK), dzięki któremu klienci mogą korzystać z nowoczesnych i dostosowanych do ich potrzeb POK-ów. …
Siedziby Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, Muzeum Śląskiego oraz Międzynarodowego Centrum Kongresowego ? wszystkie nowo wybudowane obiekty w katowickiej strefie kultury będą podłączone do sieci ciepłowniczej TA
Cenne wyróżnienie na Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2009 zdobyła Energa-Operator. Nagrodzono – ujmując rzecz skrótowo – technologię wykonywania prac pod napięciem
W ciągu ostatniego stulecia tylko dwa razy na ścianach dziedzińca Zamku Królewskiego na Wawelu można było oglądać przepięknie tkane arrasy. Podczas tegorocznej krakowskiej Nocy Muzeów można je było zobaczyć po raz trzeci.