Badania przeprowadzone przez ENERGA-OPERATOR SA wskazują na znaczne możliwości ograniczenia strat handlowych i technicznych dzięki rozwiązaniom inteligentnych sieci. Firma badała możliwość ograniczenia różnicy bilansowej n
Około 430 nowych platform pod bocianie gniazda zostało już zamontowanych na słupach energetycznych na terenie działania Energa-Operator. Łącznie na terenie działania spółki jest już 5500 podestów na słupach ene
Zakończyły się prace przy sieci zasilającej stację napięcia w Radomyślu Wielkim. W ten sposób została sfinalizowana największa inwestycja elektroenergetyczna ostatnich lat w powiatach mieleckim i dębickim, która rozpoczęł
Dwa złamane słupy energetyczne, trzy zerwane przewody, 134 zgłoszenia na niskim napięciu i ponad stu energetyków usuwających awarie – to bilans całonocnej wichury, jaka przetoczyła się przez Pomorze. &
TAURON Wytwarzanie rozpoczyna budowę bloku 910 MW w Jaworznie ? w kwietniu spółka podpisała umowę z generalnym wykonawcą ? konsorcjum Rafako-Mostostal, a w czerwcu wybrano inżyniera kontraktu, którym został Energopomiar Gliwic
Ponad 2 tysiące dzieci, młodzieży i nauczycieli wzięło udział w organizowanych przez ENERGĘ turniejach wiedzy o bezpieczeństwie. Akcja pod nazwą „Bezpieczne Wakacje”, dla dzieci ze szkół podstawowych Kalisz
Zaangażowanie inwestycyjne Grupy ENERGA w Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej było głównym tematem rozmów prezydenta miasta Janusza Kotowskiego i wiceprezesa ENERGA SA Romana Szyszko.Należące do gmin
TAURON Polska Energia oraz siedem banków podpisały 28 października umowę podwyższającą o 3 mld zł wartość zawartego w grudniu ubiegłego roku programu obligacji opiewającego na kwotę 1,3 mld zł. Wartość programu wy
Zabawa, konkursy, upominki – jak co roku ENERGA ma dla dzieci z okazji ich święta wiele atrakcji. Festyn z Naszym Miastem 29 maja od godziny 16-tej na tarasie Spółdzielczego Domu Kultury (Płock, ul. Krzywoustego) i t
Wielką „Fetą na pożegnanie lata” uczcili mieszkańcy Konina koniec wakacji. Wśród atrakcji plenerowej imprezy przy konińskim amfiteatrze nie zabrakło stoisk edukacyjnych ENERGI.Rodzinny konkurs plastyczn