Energetycy zrobili wszystko, by jak najszybciej usunąć awarie po nocnej wichurzeNa skutek wichury na obszarze działania Oddziału w Elblągu doszło do uszkodzenia 10 linii energetycznych. W usuwanie awarii zostało zaangażowanych
Energa-Operator ogłosiła postępowanie zakupowe na 450 tysięcy inteligentnych liczników. O zamówienie mogą się ubiegać podmioty mające podpisane z firmą umowy ramowe. Dostawy urządzeń, w przypadku pomyślnie rozstrzygnięte
Dzięki pracom przeprowadzonym przez ENERGĘ-Operator SA, Trójmiasto posiada nową stację transformatorowo-rozdzielczą „GPZ Nowy Port”, która będzie odpowiadać za zasilanie stadionu piłkarskiego budowa
Energetycy nie ustają w wysiłkach o przywrócenie zasilania na terenie objętym trudnymi warunkami pogodowymi. Oddziały w Olsztynie i ElbląguNa terenie działania Oddziału w Olsztynie bez prądu pozostawało około 660 odb
Grupa TAURON włączyła się w organizację niezwykłego koncertu Fundacji Iskierka – ?Jest MOC jest RADOŚĆ?. Energetycy z Grupy towarzyszyli najważniejszym bohaterom wieczoru – Dziecięcej Orkiestrze Onkologicznej. Wyd
Ósma edycja autorskiej akcji TAURON Polska Energia ?Domy Pozytywnej Energii? skierowanej do domów dziecka z terenu działania Grupy dobiegła końca. 11 października podczas Wielkiego Finału pięć zwycięskich placówek odebrało
Przybierająca na sile wichura powoduje eskalację awarii sieci elektroenergetycznych na terenie ENERGA-Operator. Pomimo wysiłków kilkuset brygad technicznych, które od rana usuwają awarie, wiatr wyrządza kolejne
We wrześniu słupski Oddział ENERGI-OPERATOR SA zakończy odnawianie 18 murowanych osiedlowych stacji elektroenergetycznych. Wszystkie będą kolorowe, pokryte ciepłymi kompozycjami plastycznymi. …Na 2 września na godz.12.00
Dwa Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich za innowacyjne produkty otrzymała spółka Grupy Kapitałowej ENERGA: Energetyka Kaliska – Usługi Techniczne Sp. z o.o.Najlepsi na rynkuEnergetyka
We Wrocławiu powstaje nowe centrum zarządzania siecią Tauron Dystrybucja. W czterokondygnacyjnym budynku we Wrocławiu monitorowane będzie działanie sieci elektroenergetycznej obejmującej teren dawnego województwa wrocławskiego