Już w najbliższy weekend w Sopocie odbędzie się finałowy turniej Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn. Impreza zgromadzi 24 najlepsze polskie pary, a nowego Mistrza Polski poznamy w niedzielę 10. sierpnia. Ws
W ramach budowy Obszaru Ciepło w Grupie TAURON 30 kwietnia zostało zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym połączenie spółki TAURON Ciepło SA (spółka przejmująca) oraz Elektrociepłowni Tychy SA, Elektrociep�
Ponad 280 km linii średniego napięcia zmodernizuje Energa-Operator w Olsztyńskiem dzięki wynoszącemu prawie 15 mln zł dofinansowaniu z Unii Europejskiej. Całość projektu, przewidzianego na 2 lata, będzie kosztowała ok. 40 ml
Cel: szybciej, lepiej, bardziej efektywnie. ENERGA-OPERATOR wdraża głębokie zmiany wewnętrzne, które pozwolą na stworzenie nowoczesnego operatora systemu dystrybucyjnego w Polsce. Zajmująca ok. jedną czwartą powierzchni
Przywracanie zasilania w Olsztyńskiem na ukończeniu, w Elbląskiem trudniejOLSZTYNBez prądu pozostają mieszkańcy z okolic Wołowna, Dobrego Leśniczówki i Szombruku – łącznie ok. 80 odbiorców. Prace n
Energia na Oszczędzanie to nowy projekt ENERGA-Operator, którego celem jest wsparcie odbiorców w racjonalnym korzystaniu z energii elektrycznej. 900 losowo wybranych klientów otrzyma szczegółowe dane oraz praktyczne wskazówki, o
Kilkanaście tysięcy aktów notarialnych podpisze do końca pierwszego kwartału 2012 r. Energa-Operator z Państwowym Gospodarstwem Leśnym Lasy Państwowe, aby uregulować status prawny nieruchomości energetycznych znajdując
Ruszyła wiosenna kampania sprzedażowa TAURONA. W ofercie dla gospodarstw domowych jest m.in. prąd z usługą ?Elektryk 24H? oraz inne produkty, w których – oprócz atrakcyjnej ceny energii elektrycznej – klienci otrzymu
Około 430 nowych platform pod bocianie gniazda zostało już zamontowanych na słupach energetycznych na terenie działania Energa-Operator. Łącznie na terenie działania spółki jest już 5500 podestów na słupach ene
W Zespole Elektrociepłowni Bielsko-Biała, zakładzie należącym do Południowego Koncernu Energetycznego z Grupy TAURON, powstaje blok węglowy, który wytwarzać będzie energię oraz ciepło w skojarzeniu, o mocy 50 MWe i 10