godz. 22.30Na całym obszarze Energa-Operator (obsługującej ok. 1/4 powierzchni kraju i 3 mln odbiorców) ogłoszono stan awarii masowych, co oznacza, że szacowany czas przywrócenia zasil
Zakończyły się prace przy sieci zasilającej stację napięcia w Radomyślu Wielkim. W ten sposób została sfinalizowana największa inwestycja elektroenergetyczna ostatnich lat w powiatac
Zaangażowanie inwestycyjne Grupy ENERGA w Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej było głównym tematem rozmów prezydenta miasta Janusza Kotowskiego i wiceprezesa ENERGA SA Romana Sz
W sobotę 17 lipca br. w obrębie działania koszalińskiego oddziału ENERGA-OPERATOR S.A., w godzinach przedpołudniowych, przeszła gwałtowna burza, połączona z silnym wiatrem i obfitymi o
Zakończyła się druga edycja studiów podyplomowych „Energetyka jądrowa” organizowanych przez Akademię Górniczo Hutniczą dla TAURON Polska Energia. W tej edycji wzię
Zarząd TAURON Polska Energia przedłoży Zwyczajnemu Walnemu Zgromadzeniu spółki rekomendację wypłaty dywidendy dla akcjonariuszy w wysokości około 263 mln zł. Jeśli akcjona
376 MW mocy z bloków Elektrowni Siersza oraz Stalowa Wola, należących do TAURON Wytwarzanie, znajdzie się w interwencyjnej rezerwie zimnej Polskich Sieci Elektroenergetycznych. Umowa została podpisana 2
stan na 16.30 Wg raportów służb technicznych słupskiego Oddziału ENERGI-OPERATOR z godz. 16.30 - do 18 zmniejszyła się liczba uszkodzonych odcinków linii SN
TAURON Ekoenergia z siedzibą w Jeleniej Górze połączył się 1 października (połączenie przez przejęcie) z TAURON Ekoenergia GZE z siedzibą w Gliwicach. Tym samym majątek TAU
W Zespole Elektrociepłowni Bielsko-Biała, zakładzie należącym do Południowego Koncernu Energetycznego z Grupy TAURON, powstaje blok węglowy, który wytwarzać będzie energię oraz