Ruszyła wiosenna kampania sprzedażowa TAURONA. W ofercie dla gospodarstw domowych jest m.in. prąd z usługą ?Elektryk 24H? oraz inne produkty, w których – oprócz atrakcyjnej ceny energii elektrycznej – klienci otrzymu
Wielką „Fetą na pożegnanie lata” uczcili mieszkańcy Konina koniec wakacji. Wśród atrakcji plenerowej imprezy przy konińskim amfiteatrze nie zabrakło stoisk edukacyjnych ENERGI.Rodzinny konkurs plastyczn
Zakończyły się prace przy sieci zasilającej stację napięcia w Radomyślu Wielkim. W ten sposób została sfinalizowana największa inwestycja elektroenergetyczna ostatnich lat w powiatach mieleckim i dębickim, która rozpoczęł
Energa-Operator SA wypracowała koncepcję działania na rynku energii jako Operator Systemu Dystrybucyjnego (OSD) i kompleksowo informatyzuje swoje procesy tworząc Platformę Obsługi Konkurencyjnego Rynku Energii. Jako drugi w Polsc
TAURON Dystrybucja podpisał list intencyjny z amerykańską firmą Altairnano. Dokument dotyczy współpracy w obszarze stacjonarnych systemów magazynowania energii oraz systemów stabilizacji mocy opartych o baterie litowo-tytanowe.
W 2010 roku o niemal 20 proc. zwiększą się nakłady finansowe na przyłączenia nowych odbiorców oraz budowę i modernizację sieci średniego i niskiego napięcia Energa-Operator SA Oddział w Kaliszu. Realizowane inwestycje
Dwa złamane słupy energetyczne, trzy zerwane przewody, 134 zgłoszenia na niskim napięciu i ponad stu energetyków usuwających awarie – to bilans całonocnej wichury, jaka przetoczyła się przez Pomorze. &
Elektrociepłownia Tychy z Grupy Tauron podpisała 29 marca umowę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach na udzielenie pożyczki w wysokości 30 mln zł na realizację projektu bu
W interesujący sposób zaznaczył swoją obecność na tegorocznej „Fecie na pożegnanie lata” kaliski oddział ENERGA-OPERATOR. Kontynuując program na rzecz poprawy bezpieczeństwa dzieci i młodzieży zapros
74 mln zł,- zaplanowano na inwestycje energetyczne w słupskim oddziale ENERGI-OPERATOR w 2010 r.: 42 mln zł,- będzie kosztowało przyłączenie nowych odbiorców.26 mln zł,- zostanie zainwestowane w modernizację istniejące