Ponad 400 dzieci ze szkół podstawowych wzięło udział w turnieju „Bądź bezpieczny na wakacjach” współorganizowanym przez Grupę ENERGA w Mikstacie (woj. wielkopolskie; pow. ostrzeszowski). Celem projektu
Z okazji Dnia Energetyka wszystkim Pracownikom sektora energetycznego, a zwłaszcza Grupy TAURON, składamy życzenia satysfakcji z wykonywanej pracy, wielu sukcesów zawodowych, pozytywnej energii na co dzień i powo
Po ustabilizowaniu się poziomu wody na zalanych terenach, brygady Pogotowia Energetycznego pracują nad takim skonfigurowaniem sieci energetycznej, by maksymalnie ograniczyć zasięg koniecznych wyłączeń.Głównym zadaniem s
Zarząd spółki zwołał na 6 maja Zwyczajne Walne Zgromadzenie TAURON Polska Energia SA. Najważniejszymi punktami obrad będą: zatwierdzenie sprawozdania zarządu z działalności, sprawozdań finansowych, podział zysku oraz udzie
Przywracanie zasilania wiąże się z koniecznością usuwania z linii konarów, a nawet całych pni drzew, uporania się z zerwanymi przewodami, a nierzadko – z pokonywaniem pieszo wielokilometrowych tras, by ustalić miej
TAURON Dystrybucja rozpoczął we Wrocławiu projekt związany z wdrożeniem systemu inteligentnego opomiarowania. W ciągu dwóch lat firma zainstaluje u swoich klientów ponad 330 tysięcy nowoczesnych liczników energii elektrycznej
Grupa TAURON włączyła się w organizację niezwykłego koncertu Fundacji Iskierka – ?Jest MOC jest RADOŚĆ?. Energetycy z Grupy towarzyszyli najważniejszym bohaterom wieczoru – Dziecięcej Orkiestrze Onkologicznej. Wyd
Energa-Operator w Toruniu walczy z kradzieżami i dewastacją elementów sieci elektroenergetycznej. Tylko w pierwszej połowie roku 2012 skradziono 40 transformatorów. Sojusz przeciw złodziejom infrastruktury energetycznej, kolejowe
We Wrocławiu powstaje nowe centrum zarządzania siecią Tauron Dystrybucja. W czterokondygnacyjnym budynku we Wrocławiu monitorowane będzie działanie sieci elektroenergetycznej obejmującej teren dawnego województwa wrocławskiego