Dziesięć z szesnastu tysięcy klientów biznesowych ENERGA-OPERATOR SA korzysta już ze zdalnego odczytu danych licznikowych. Są wśród nich przedsiębiorstwa produkcyjne, szpitale, urzędy, sieci handlowe, rest
W 2012 r. na inwestycje energetyczne na Pomorzu Środkowym w słupskim i koszalińskim Oddziałach ENERGA-OPERATOR wydano w ponad 249 mln zł,- Na inwestycje energetyczne w 2013 r. zaplanowano 255 mln zł,- 158 mln zł,- będ
TAURON Polska Energia podpisał 13 grudnia umowę ostateczną na przejęcie 99,98 proc. akcji Górnośląskiego Zakładu Elektroenergetycznego (GZE) od Vattenfall AB. Dzięki finalizacji transakcji TAURON umacnia się na pozycji
UWAGA – aktualizacja z godz. 11 (15 października) – awarie usuwane są na bieżąco. Zgłoszenia klientów realizowane sukcesywnie, choć jeszcze mogą wystąpić niewielkie opóźnienia. 45 brygad usuwa
Ósma edycja autorskiej akcji TAURON Polska Energia ?Domy Pozytywnej Energii? skierowanej do domów dziecka z terenu działania Grupy dobiegła końca. 11 października podczas Wielkiego Finału pięć zwycięskich placówek odebrało
We Wrocławiu powstaje nowe centrum zarządzania siecią Tauron Dystrybucja. W czterokondygnacyjnym budynku we Wrocławiu monitorowane będzie działanie sieci elektroenergetycznej obejmującej teren dawnego województwa wrocławskiego
TAURON Ciepło rozpoczyna modernizację systemu ciepłowniczego w Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu, Będzinie i Czeladzi. Wartość projektu wyniesie ok. 120 mln zł i jest on dofinansowany ? kwotą niespełna 42 mln zł ? w ramach Progr
Zarząd ENERGA-OPERATOR SA w dniu 8 kwietnia 2008 roku ponownie powołał Pana Ryszarda Hanca na stanowisko Dyrektora Generalnego Oddziału w Kaliszu. Ryszard Hanc – od 36 lat związany jest z kaliską energetyką. W przesz�
Fundacja TAURON realizuje projekt ?Bohaterowie z dnia dzień?, którego celem jest budowanie bazy dawców szpiku kostnego i popularyzacja wiedzy na ten temat. Między 15 a 17 maja do bazy będą mogli przyłączyć się ? podczas firmo
TAURON Dystrybucja wybuduje stację elektroenergetyczną wysokiego napięcia ?Ustronie? w Lubinie. Zgodnie z planem w marcu 2014 roku sieć energetyczna w tym regionie wzbogaci się o nowy punkt zasilania. Inwestycja jest warta ponad 3