TAURON Polska Energia pozyskał w Europejskim Banku Inwestycyjnym (EBI) dwie preferencyjne pożyczki o łącznej wartości 510 mln zł. Pozyskane środki posłużą do realizacji dwóch projektów inwestycyjnych w obszarze
PGE Polska Grupa Energetyczna, TAURON Polska Energia, KGHM Polska Miedź oraz Enea podpisały dzisiaj list intencyjny dotyczący nabycia udziałów w spółce celowej, powołanej do budowy i eksploatacji pierwszej polskiej elektrow
Rafał Czyżewski, wiceprezes ENERGA – Operator oraz Hanną Sroczyńska z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju zostali nowymi przedstawicielami polskiej branży energetycznej w grupach roboczych przy Komisji Europejskiej w ramach
Kilkanaście tysięcy aktów notarialnych podpisze do końca pierwszego kwartału 2012 r. Energa-Operator z Państwowym Gospodarstwem Leśnym Lasy Państwowe, aby uregulować status prawny nieruchomości energetycznych znajdując
Spółka ENERGA-Operator zawarła umowę o współpracy z koncernem The Chugoku Electric Power Co., Inc. w zakresie wdrażania innowacyjnych technologii i rozwoju inteligentnych sieci. ENERDZE przyniesie to wiedzę w zakres
Ponad tysiąc kilometrów przejadą w tym roku na rowerach kaliscy energetycy, wyruszający na trasę V Wiosennego Rajdu Rowerowego „Z prądem Wisły”. Po raz pierwszy towarzyszyć im będą koledzy po fachu z Zespoł
Ambitny program inwestycyjny naszej spółki zyskał wieloletnie finansowanie, zapewnione dzięki podpisanej umowie między Grupą ENERGA a Europejskim Bankiem Inwestycyjnym (EBI). Umowa zakłada piętnastoletni
Już od 1 lipca 2011 r. akcjonariusze TAURON Polska Energia SA mogą płacić do 15 proc. mniej za prąd. Oszczędności na rachunkach za energię zapewni inwestorom indywidualnym z terenu całej Polski zapowiadany w 2010 roku p
?W Stalowej Woli powstanie park technologiczno-przemysłowy. List intencyjny w tej sprawie 21 września podpisali przedstawiciele TAURON Polska Energia i Urzędu Miasta w Stalowej Woli. TAURON liczy, że po zrealizowaniu przedsięwzi�
TAURON Polska Energia oraz Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo rozpoczęły budowę największej w Polsce elektrociepłowni gazowej w Stalowej Woli. Uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod inwestycję odbyło się 3 grudnia