Podczas ogłoszenia raportu ?Odpowiedzialny biznes w Polsce 2014. Dobre praktyki? TAURON Polska Energia otrzymał certyfikat potwierdzający przynależność do Forum Odpowiedzialnego Biznesu w roli partnera strategicznego.…
Energa-Operator SA wypracowała koncepcję działania na rynku energii jako Operator Systemu Dystrybucyjnego (OSD) i kompleksowo informatyzuje swoje procesy tworząc Platformę Obsługi Konkurencyjnego Rynku Energii. Jako drugi w Polsc
12 sierpnia br. TAURON oficjalnie zakończył proces negocjacji, podpisując umowę sprzedaży, na mocy której nowym właścicielem Przedsiębiorstwa Świadczeń Zdrowotnych i Promocji Zdrowia Elvita Jaworzno III zostanie Towarzystwo
ENERGA Operator podsumowuje rekordowy rok. W 2010 r. zainwestowano blisko miliard zł w sieci dystrybucyjnej tej spółki. Zmodernizowano ponad 1,2 tys. km odcinków linii – dwukrotnie więcej, niż rok wcześniej i w
Ponad 70 uczestniczących domów dziecka, w których mieszka 2100 dzieci, imprezy zorganizowane dla ponad 800 wychowanków, atrakcyjne nagrody finansowe dla półfinalistów i finalistów z pięciu województw ? to bilans działań prz
Spółka ENERGA-OPERATOR została wyznaczona operatorem systemu dystrybucyjnego elektroenergetycznego do 2020 roku. Prezes Urzędu Regulacji Energetyki wydał decyzję, na mocy której spółka będzie pełnić tę fu
Każdego miesiąca do TAURONA zgłasza się z prośbą o pomoc blisko 2 tys. klientów, którzy zostali nakłonieni do podpisania niekorzystnych umów z nowym sprzedawcą energii. By pomóc osobom oszukanym i ostrzec innych klientów,
17 kwietnia, w obecności m.in. premiera Donalda Tuska, wicepremier Elżbiety Bieńkowskiej oraz ministra skarbu Włodzimierza Karpińskiego, TAURON Wytwarzanie podpisał z konsorcjum Rafako – Mostostal kontrakt na budowę bloku
Nawet w co drugim mieszkaniu ogrzewanym piecem węglowym, w którym doszło do zaczadzenia, domownicy spalali śmieci. Powstająca w ten sposób mokra sadza osiada na kominie, powodując, niebezpieczne dla użytkownik&oacut
TAURON Dystrybucja (Oddział Tarnów) sfinalizował jedną z najważniejszych w ostatnich latach inwestycji w regionie. Na budowie Głównego Puntu Zasilania (GPZ) Radomyśl i linii 110 kV zasilającej Stację skorzystają mieszkańcy