?Fundacja ?10 kwietnia? powstała w efekcie współdziałania przedstawicieli środowiska biznesu w trosce o los dzieci, których rodzice zginęli w trakcie pełnienia służby publicznej dla naszego kraju. Impulsem do jej powołania b
PGE Polska Grupa Energetyczna, TAURON Polska Energia, KGHM Polska Miedź oraz ENEA ustaliły 23 września przyszłą strukturę własnościową i zasady funkcjonowania spółki celowej PGE EJ1, powołanej do budowy i eksploatacji pie
Oferta firmy Motorola Solutions Systems Polska Sp. z o.o. została uznana przez ENERGA-Operator SA za najlepszą w postępowaniu o udzielenie zamówienia na dostawę i wdrożenie systemu TETRA. System pozwoli skutecznie sterować urzą
KGHM Polska Miedź zakupił energię elektryczną pochodzącą z odnawialnych źródeł. Jest to obecnie najbardziej ?zielony? produkt na rynku ? energia pochodząca w 100 proc. z odnawialnych źródeł energii – elektrowni wodny
TAURON Wytwarzanie rozpoczyna budowę bloku 910 MW w Jaworznie ? w kwietniu spółka podpisała umowę z generalnym wykonawcą ? konsorcjum Rafako-Mostostal, a w czerwcu wybrano inżyniera kontraktu, którym został Energopomiar Gliwic
Trwa akcja Grupy TAURON ?Domy Pozytywnej Energii 2012?. Tym razem wychowankowie domów dziecka, do których skierowana jest kampania, będą wraz z Tauronkiem, maskotką TAURON Polska Energia, śledzić historię elektryczności. &hel
Fundacja TAURON realizuje projekt ?Bohaterowie z dnia dzień?, którego celem jest budowanie bazy dawców szpiku kostnego i popularyzacja wiedzy na ten temat. Między 15 a 17 maja do bazy będą mogli przyłączyć się ? podczas firmo
Zasilanie wraca do domówW wyniku silnych wiatrów, które zaczęły wiać w nocy 13 października br., uszkodzeniu uległo wiele odcinków sieci elektroenergetycznej na terenie płockiego oddziału ENERGA-O
12 sierpnia br. TAURON oficjalnie zakończył proces negocjacji, podpisując umowę sprzedaży, na mocy której nowym właścicielem Przedsiębiorstwa Świadczeń Zdrowotnych i Promocji Zdrowia Elvita Jaworzno III zostanie Towarzystwo
Oddział ENERGA-OPERATOR SA w Olsztynie w roku 2010 na inwestycje w infrastrukturę energetyczną planuje przeznaczyć ponad 32 mln zł. Ponad 30 procent tej kwoty zostanie przeznaczona na modernizację już istniejącej sieci energety