Zaangażowanie inwestycyjne Grupy ENERGA w Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej było głównym tematem rozmów prezydenta miasta Janusza Kotowskiego i wiceprezesa ENERGA SA Romana Szyszko.Należące do gmin
Energa-Operator SA zainwestuje w tym roku 35 mln zł w wymianę liczników starego typu na urządzenia umożliwiające zdalny odczyt danych. Zyskają na tym klienci przemysłowi spółki, którzy będą mogli na bież
TAURON Polska Energia wystąpił 20 września do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów ze zgłoszeniem zamiaru koncentracji z Górnośląskim Zakładem Elektroenergetycznym – spółką należącą dziś do
Spotkanie pracodawców z przedstawicielami strony związkowej, które odbyło się 20 maja br. w Gdańsku, przyniosło znaczne zbliżenie stanowisk. Strony uzgodniły, że negocjacje w sprawie sporów zbiorowyc
Ułatwienia w budowie nowych linii elektroenergetycznych na terenach leśnych przewiduje podpisana dzisiaj ramowa umowa o współpracy. To pierwsze w kraju takie porozumienie pomiędzy dystrybutorem energii elektrycznej a L
Zwyczajne Walne Zgromadzenie TAURON Polska Energia dokonało 15 maja m.in. podziału zysku wypracowanego w 2013 r. (w wysokości 1,69 mld zł) . Na dywidendę przeznaczono 332,98 mln zł, co daje 0,19 zł na jedną akcję. Akcjonariusz
We wrześniu słupski Oddział ENERGI-OPERATOR SA zakończy odnawianie 18 murowanych osiedlowych stacji elektroenergetycznych. Wszystkie będą kolorowe, pokryte ciepłymi kompozycjami plastycznymi. …Na 2 września na godz.12.00
Na inwestycje w koszalińskim Oddziale ENERGA-OPERATOR S.A zaplanowano w 2010 roku 87 milionów złotych, czyli o blisko 30 % więcej niż w roku ubiegłym, środków przeznaczonych na rozwój i unowocześnianie sieci
Gdańska Grupa ENERGA w pierwszej setce 500 największych firm Europy Środkowo-Wschodniej. W najnowszym rankingu miesięcznika „Manager Magazin” ENERGA uplasowała się na 59. pozycji, poprawiając swój ubiegłorocz