Rusza druga odsłona kampanii edukacyjnej ?Akcjonariat Obywatelski. Inwestuj świadomie?. Ministerstwo Skarbu Państwa uruchamia ogólnopolski program edukacyjny skierowany do indywidualnych inwestorów giełdowych. Będą oni mogli uc
Kilkuset energetyków pracuje nad przywracaniem zasilania na terenie gdańskiego oddziału ENERGA-OPERATOR. 750 stacji (około 21 tys. odbiorców) pozostaje bez prądu, jednakże specjaliści ostrożnie mówi�
Pracownicy Pogotowia Energetycznego od niedzieli pełnią całodobowe dyżury na terenach zagrożonych powodzią, aby nie dopuścić do wystąpienia zagrożenia ze strony urządzeń energetycznych, ale jednocześnie – by maksymal
Oferta firmy Motorola Solutions Systems Polska Sp. z o.o. została uznana przez ENERGA-Operator SA za najlepszą w postępowaniu o udzielenie zamówienia na dostawę i wdrożenie systemu TETRA. System pozwoli skutecznie sterować urzą
TAURON Obsługa Klienta otworzył nowoczesny i funkcjonalny Punkt Obsługi Klienta przy ul. Menniczej 20 we Wrocławiu. To pierwsza placówka uruchomiona w ramach projektu optymalizacji sieci POK-ów w Grupie TAURON.&hellip
Trwa wielka wymiana liczników – wszyscy odbiorcy biznesowi z grup taryfowych A, B, C2x przyłączeni do sieci ENERGA-OPERATOR do końca roku będą mieli zainstalowane nowoczesne układy pomiarowe umożliwiające zdalną k
W sobotę 17 lipca br. w obrębie działania koszalińskiego oddziału ENERGA-OPERATOR S.A., w godzinach przedpołudniowych, przeszła gwałtowna burza, połączona z silnym wiatrem i obfitymi opadami deszczu.Połamane konary drzew, b
Inteligentna sieć energetyczna staje się faktem. ENERGA wraz z Instytutem Energetyki w Gdańsku rozpoczynają pierwszy w Polsce i jeden z pierwszych w Europie projekt zastosowania inteligentnych rozwiązań energetycznych. Projekt &b
TAURON Polska Energia otrzymał od kapituły konkursu ?The Best Annual Report 2011? wyróżnienie za wartość użytkową raportu rocznego za 2011 rok. Jury szczególnie wysoko oceniło sposób opisania w raporcie rocznym TAURONA reali
TAURON Dystrybucja podpisał porozumienie z reprezentującą 33 nadleśnictwa Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych we Wrocławiu. Reguluje ono zasady tzw. ustanawiania służebności przesyłu, co w znaczący sposób zwiększy be