Zarząd ENERGA-OPERATOR SA w dniu 8 kwietnia 2008 roku ponownie powołał Pana Ryszarda Hanca na stanowisko Dyrektora Generalnego Oddziału w Kaliszu. Ryszard Hanc – od 36 lat związany jest z kaliską energetyką. W przesz�
Energa-Operator ogłosiła postępowanie zakupowe na 450 tysięcy inteligentnych liczników. O zamówienie mogą się ubiegać podmioty mające podpisane z firmą umowy ramowe. Dostawy urządzeń, w przypadku pomyślnie rozstrzygnięte
Cel: szybciej, lepiej, bardziej efektywnie. ENERGA-OPERATOR wdraża głębokie zmiany wewnętrzne, które pozwolą na stworzenie nowoczesnego operatora systemu dystrybucyjnego w Polsce. Zajmująca ok. jedną czwartą powierzchni
Olsztyński oddział ENERGA-OPERATOR wyda w bieżącym roku na przyłączenie nowych klientów – domów mieszkalnych i firm – oraz na modernizację i podniesienie stanu technicznego sieci elektroenergetycznej po
Oddział ENERGA-OPERATOR SA w Olsztynie w roku 2010 na inwestycje w infrastrukturę energetyczną planuje przeznaczyć ponad 32 mln zł. Ponad 30 procent tej kwoty zostanie przeznaczona na modernizację już istniejącej sieci energety
?20 czerwca o godz. 16.00 na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach (Aula Wydziału Prawa i Administracji, ul. Bankowa 11 B) odbędzie się spotkanie warsztatowe na temat inwestowania na giełdzie, którego gościem specjalnym będ
TAURON Ciepło buduje blok ciepłowniczy w Zakładzie Wytwarzania Tychy. Jednostka, o mocy 50 MWe i 86 MWt, będzie wytwarzać ciepło w skojarzeniu z energią elektryczną w wysokosprawnej kogeneracji. Uroczyste wmurowanie aktu erekc
Energa-Operator, czwarta co do wielkości w Polsce spółka zajmująca się dystrybucją energii elektrycznej, zrealizowała kluczowe inwestycje oraz prace modernizacyjne zaplanowane w ramach przygotowań Polski do Euro 2012, przeznacz
Energa – Operator sprawdza, czy konieczne jest – niezwykle kosztowne – budowanie nowych linii, czy też w niektórych miejscach wystarczy zastosowanie nowatorskiego systemu, pozwalającego wykorzystać istnieją
Fundacja TAURON realizuje projekt ?Bohaterowie z dnia dzień?, którego celem jest budowanie bazy dawców szpiku kostnego i popularyzacja wiedzy na ten temat. Między 15 a 17 maja do bazy będą mogli przyłączyć się ? podczas firmo