Na inwestycje w koszalińskim Oddziale ENERGA-OPERATOR S.A zaplanowano w 2010 roku 87 milionów złotych, czyli o blisko 30 % więcej niż w roku ubiegłym, środków przeznaczonych na rozwój i unowocześnianie sieci
?Tauronet? – tak nazywa się korporacyjny portal intranetowy w Grupie TAURON. To jedno z największych wdrożeń korporacyjnego portalu, opartego na oprogramowaniu SharePoint 2013, wśród przedsiębiorstw w Polsce. I to zarówno
ENERGA-Operator umożliwia umieszczenie mapy z danymi o przerwach w zasilaniu na dowolnych stronach internetowych ? np. należących do mediów czy samorządów. Dzięki temu dostarczą swoim użytkownikom najbardziej aktualne informac
Zakończyły się prace przy sieci zasilającej stację napięcia w Radomyślu Wielkim. W ten sposób została sfinalizowana największa inwestycja elektroenergetyczna ostatnich lat w powiatach mieleckim i dębickim, która rozpoczęł
Cenne wyróżnienie na Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2009 zdobyła Energa-Operator. Nagrodzono – ujmując rzecz skrótowo – technologię wykonywania prac pod napięciem
Agencja ratingowa Fitch potwierdziła 24 października międzynarodowy długoterminowy rating TAURON Polska Energia w walucie krajowej i zagranicznej na poziomie ?BBB? z perspektywą stabilną. Agencja Fitch nadała także spółce mi�
Uprzejmie informujemy, że od dnia 2 stycznia 2012 roku ENERGA-OPERATOR Oddział w Płocku uruchamia dodatkowy Punkt Obsługi Przyłączeń w Mławie (budynek RE Mława, ul. Warszawska 127, pok. nr 17, I piętro).…
Spółka TAURON Ekoenergia nabyła od niemieckiej firmy energetycznej WSB Neue Energien GmbH 100 proc. udziałów firmy Lipniki Sp. z o.o., wraz z farmą wiatrową Lipniki. Umowę podpisano 28 września 2011 r. Tym samym mo
Tauron Polska Energia SA oraz Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA wybudują największą w Polsce elektrociepłownię gazową w Stalowej Woli. 11 marca 2011 roku spółki podpisały pakiet umów
Oddział ENERGA-OPERATOR SA w Olsztynie w roku 2010 na inwestycje w infrastrukturę energetyczną planuje przeznaczyć ponad 32 mln zł. Ponad 30 procent tej kwoty zostanie przeznaczona na modernizację już istniejącej sieci energety