Zakończyły się prace przy sieci zasilającej stację napięcia w Radomyślu Wielkim. W ten sposób została sfinalizowana największa inwestycja elektroenergetyczna ostatnich lat w powiatach mieleckim i dębickim, która rozpoczęł
Grupa TAURON przy wsparciu finansowym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach rozpoczyna kampanię społeczną mającą przekonać mieszkańców domów wielorodzinnych do rezygnacj
Rada Nadzorcza ENERGA S.A. zakończyła postępowanie kwalifikacyjne na funkcję Prezesa Zarządu ENERGA S.A. przeprowadzone stosownie do rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 18 marca 2003 r. w sprawie przeprowadzania postępow
Uroczyste wręczenie nagród w regionalnej edycji konkursów „Bezpieczniej z prądem" odbyło się 8 maja br. w siedzibie ENERGA-OPERATOR SA Oddział w Kaliszu. Spośród prac nagrodzonych przez jury konkur
Spółka Tauron Sprzedaż GZE zaoferowała najbardziej atrakcyjną cenę w przetargu na grupowy zakup energii elektrycznej dla Górnośląskiego Związku Metropolitalnego (GZM). …
?Przedstawiciele zarządu TAURON Polska Energia oraz Rady Społecznej, reprezentującej organizacje związkowe grupy kapitałowej, porozumieli się 11 lipca w sprawie zasad kształtowania wynagrodzeń w spółkach zależnych. Ust
Spółka ENERGA-OPERATOR została członkiem programu ONZ Global Compact. Do tego prestiżowego grona przyjmowane są firmy propagujące zasady odpowiedzialności społecznej biznesu. Global Compact to program Organizacji Narod&
Według najnowszych raportów służb technicznych z godz. 10.30. – w słupskim Oddziale ENERGI-OPERATOR do 2500 – zmalała liczba odbiorców pozbawionych energii elektryczn