Firmy łączące doświadczenie informatyczne i metrologiczne wskazała Energa-Operator jako dostawców liczników w realizowanym programie inteligentnego opomiarowania odbiorców indywidualnych. Dzisiaj spółk
Koszaliński oddział Energa-Operator S.A., z zaplanowanych 92 milionów złotych na inwestycje w 2010, wybudował 130 km nowych oraz dokonał modernizacji 93 km linii energetycznych. Powstało 18 nowych stacji transformatorowyc
TAURON Dystrybucja zawarł 7 września trzecie porozumienie z Lasami Państwowymi, regulujące zasady ustanawiania służebności przesyłu. Tym razem dokument podpisali przedstawiciele Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakow
W ramach budowy Obszaru Ciepło w Grupie TAURON 30 kwietnia zostało zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym połączenie spółki TAURON Ciepło SA (spółka przejmująca) oraz Elektrociepłowni Tychy SA, Elektrociep�
Ruszył ogólnopolski cykl spotkań na temat inwestowania na giełdzie w ramach programu Akcjonariatu Obywatelskiego. W ciągu czterech miesięcy w 49 miastach Polski każdy potencjalny i obecny indywidualny inwestor będzie m&oa
W oddziale toruńskim ENERGA-OEPRATOR automatyzacja pomiarów i modernizacja łączy optotelekomunikacyjnych to recepta na liberalizację rynku energii. Sto dziesięć milionów złotych przeznaczy w tym roku na inwestycje
Konsorcjum, którego liderem jest spółka ENERGA-Operator otrzymało ponad 19,5 mln dofinansowania od Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na projekt ?Smart Toruń- pilotażowe wdrożenie Inteligentnej Sieci En
Przedstawiciel ENERGA-Operator odebrał w San Diego (USA) nagrodę za osiągnięcia w dziedzinie rozwiązań GIS. Spółka została wybrana spośród 100 tys. firm współpracujących z Esri – amerykański
Pierwsza w Polsce linia niskozwisowa, przyłączenia farm wiatrowych, odbiorców przemysłowych i indywidualnych, modernizacja istniejących sieci, to inwestycje, na które Energa Operator przeznaczy blisko 750
TAURON Dystrybucja w ramach projektu ?Bocian nasz? od wielu lat dba o bocianie gniazda zlokalizowane na słupach energetycznych. Podczas ostatniej zimy, energetycy uporządkowali, poddali modernizacji bądź zamontowali na specjalnie p