?W czerwcu zawarta została pierwsza transakcja handlowa za pomocą internetowej platformy uruchomionej w ramach Grupy Bilansującej prowadzonej przez TAURON Polska Energia. Tym samym w spółce zakończony został pierwszy etap
TAURON Polska Energia wraz ze spółką Grupy – TAURON Dystrybucja od września prowadzą akcję skierowaną do domów dziecka, pod nazwą Domy Pozytywnej Energii. Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem.
Oferta TAURONA okazała się najatrakcyjniejsza w przetargu ogłoszonym przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad w Gdańsku. TAURON Sprzedaż będzie sprzedawcą energii dla GDDKiA do czerwca 2015 roku.…
Firma DUON wprowadza na rynek nowy produkt dedykowany głównie małym i średnim przedsiębiorstwom. Nowa oferta gdańskiej spółki – Paczka Przedsiębiorcy premiuje za łączenie usług i daje możliwość obniżenia dotychcza
We Wrocławiu powstaje nowe centrum zarządzania siecią Tauron Dystrybucja. W czterokondygnacyjnym budynku we Wrocławiu monitorowane będzie działanie sieci elektroenergetycznej obejmującej teren dawnego województwa wrocławskiego
Energa-Operator otrzyma blisko 9 milionów zł z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach unijnego Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, wspierającego działania w zakresie efektywnej dy
TAURON Polska Energia otrzymał od kapituły konkursu „The Best Annual Report 2010” wyróżnienie za jakość skonsolidowanego sprawozdania finansowego zamieszczonego w raporcie Grupy TAURON za 2010 rok. Uroczysta gal
Dwa złamane słupy energetyczne, trzy zerwane przewody, 134 zgłoszenia na niskim napięciu i ponad stu energetyków usuwających awarie – to bilans całonocnej wichury, jaka przetoczyła się przez Pomorze. &
Neonet, Lukas Bank, Grupa Zakupowa firm Bosch, BSH, Siemens, Hoop Polska – to tylko kilka z firm działających na terenie całego kraju, które w 2011 roku będą korzystać z energii sprzedawanej przez Tauron Polska Energ
Uroczysty finał konkursu plastycznego, organizowanego przez gdański oddział spółki ENERGA-OPERATOR oraz Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej odbył się w piątek, 28 marca, w gdańskim Multikinie.