Tauron Polska Energia SA oraz Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA wybudują największą w Polsce elektrociepłownię gazową w Stalowej Woli. 11 marca 2011 roku spółki podpisały pakiet umów
?TAURON EKO Premium, ekologiczny produkt TAURONA, otrzymał nagrodę Ekolaur Dekady Polskiej Izby Ekologii. W 2010 roku w kategorii „Ekoprodukt wykorzystywany w przemyśle i budownictwie” Ekolaura nagrodę przyznano produkt
TAURON Polska Energia i Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo podpisały 19 grudnia list intencyjny w sprawie budowy kogeneracyjnego bloku gazowego o mocy ok. 400 MW na terenie należącej do TAURONA Elektrowni Łagisza. Strony zade
Krótka i łagodna zima oraz relatywnie wczesne zakończenie sezonu grzewczego spowodowały, że prace związane z realizacją największej w historii województwa śląskiego modernizacji sieci ciepłowniczej w wielu obszarach wyprzed
TAURON Polska Energia zorganizował 6 września Dzień Inwestora Indywidualnego. Akcjonariusze indywidualni mieli tego dnia okazję m.in. poznać codzienną działalność spółki, zobaczyć jej wybrane aktywa i spotkać się z przeds
Dobre wyniki finansowe Grupy TAURON przekładają się m.in. na awanse w kluczowych zestawieniach. TAURON Polska Energia po raz kolejny awansował na liście 500 Największych Firm Europy Środkowo ? Wschodniej ?Rzeczypospolitej? i Del
TAURON Polska Energia otrzymał 30 listopada zgodę Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na koncentrację z Górnośląskim Zakładem Elektroenergetycznym – spółką należącą do Vattenfall AB.
ENERGA-Operator podsumowała wstępnie przerwy w dostawach energii w 2013 r. i porównała je do lat ubiegłych. Istotny wpływ na wskaźnik SAIDI, obrazujący średnią długość czasu trwania braku zasilania na odbiorcę, mają grud
Olsztyński oddział ENERGA-OPERATOR wyda w bieżącym roku na przyłączenie nowych klientów – domów mieszkalnych i firm – oraz na modernizację i podniesienie stanu technicznego sieci elektroenergetycznej po
Zdjęcia, dokumentujące usuwanie awarii są dostępne i do wykorzystania dla mediów: Naprawa awarii_11 stycznia – Somonino…