Energa-Operator otrzyma blisko 9 milionów zł z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach unijnego Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, wspierającego działania w zakresie efektywnej dy
Dzięki nowym i prostym zasadom rozliczania opłat za energię elektryczną klienci indywidualni z rejonu Wałbrzycha, Jeleniej Góry oraz Legnicy mogą od marca rozliczać się w cyklu sześciomiesięcznym.…
Tegoroczne 21. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB zakończyły się sukcesem kaliskich energetyków. Aż dwie prestiżowe nagrody tej uznanej w branży imprezy wystawienniczej powędrowały do grodu nad Prosną
Spółka ENERGA-Operator zawarła umowę o współpracy z koncernem The Chugoku Electric Power Co., Inc. w zakresie wdrażania innowacyjnych technologii i rozwoju inteligentnych sieci. ENERDZE przyniesie to wiedzę w zakres
Zacieśnienie współpracy na rzecz przeciwdziałania kradzieży i dewastacji infrastruktury elektroenergetycznej było przedmiotem spotkania kierownictwa oddziału z Komendantami Policji z terenu województwa kujawsko-pomorskiego. &he
Każdego roku w trakcie prac remontowo-budowlanych dochodzi do kilkudziesięciu wypadków wskutek porażenia prądem elektrycznym. W ostatnich dwóch latach zmarło w Polsce z tego powodu ponad trzydzieści osób, a blisko czterdzieśc
Przybierająca na sile wichura powoduje eskalację awarii sieci elektroenergetycznych na terenie ENERGA-Operator. Pomimo wysiłków kilkuset brygad technicznych, które od rana usuwają awarie, wiatr wyrządza kolejne
Siedmioro studentów Wydziału Mechanicznego Politechniki Koszalińskiej otrzymało z rąk Roberta Świerzyńskiego, wiceprezesa zarządu ENERGA-Operator SA, stypendia w ramach programu edukacyjnego ?Energia do nauki?. To kolejna
O 9 miesięcy szybciej i ponad 15 proc. taniej wymieni Energa ? Operator ponad tysiąc transformatorów SN/nn w ramach realizowanego właśnie projektu ograniczania strat sieciowych, współfinansowanego z unijnych środków.…
Spółki dystrybucyjne Grupy TAURON (TAURON Dystrybucja i TAURON Dystrybucja GZE) podpisały 1 sierpnia z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Katowicach porozumienie regulujące zasady ustanawiania służebności przesyłu na