Grupa TAURON realizuje strategię korporacyjną w obszarze budowy nowych mocy. 2 czerwca w Elektrowni Jaworzno III, należącej do Południowego Koncernu Energetycznego z Grupy TAURON, nastąpił montaż walczaka kotł
74 mln zł,- zaplanowano na inwestycje energetyczne w słupskim oddziale ENERGI-OPERATOR w 2010 r.: 42 mln zł,- będzie kosztowało przyłączenie nowych odbiorców.26 mln zł,- zostanie zainwestowane w modernizację istniejące
Każdego miesiąca do TAURONA zgłasza się z prośbą o pomoc blisko 2 tys. klientów, którzy zostali nakłonieni do podpisania niekorzystnych umów z nowym sprzedawcą energii. By pomóc osobom oszukanym i ostrzec innych klientów,
Przedstawiciel ENERGA-Operator odebrał w San Diego (USA) nagrodę za osiągnięcia w dziedzinie rozwiązań GIS. Spółka została wybrana spośród 100 tys. firm współpracujących z Esri – amerykański
Kilkuset pracowników ENERGI usuwa awarie spowodowane silnym wiatrem, który wieje od wczoraj w całej Polsce. Wichura, która w porywach osiągała prędkość do 130 km/h, poczyniła wiele szkód w sieciach e
W TAURON Ekoenergia podpisano umowę na budowę farmy wiatrowej Marszewo o mocy 82 MW wraz z dostawą i instalacją elektrowni wiatrowych. Umowę zawarto 19 stycznia z wyłonionym w postępowaniu przetargowym wykonawcą ? Iberdrolą.&
Rada Nadzorcza ENERGA S.A. zakończyła postępowanie kwalifikacyjne na funkcję Prezesa Zarządu ENERGA S.A. przeprowadzone stosownie do rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 18 marca 2003 r. w sprawie przeprowadzania postępow
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Białogardzie dokonano dziś uroczystego otwarcia zmodernizowanej i wzbogaconej o nowe urządzenia pracowni elektroenergetycznej. Wyposażenie sfinansowała ENERGA-Operator w ramach prowadzo
Aktualizacja – dodano zdjęciaDobiega końca budowa najdłuższej (łącznie 5 km) dwutorowej linii kablowej (podziemna) wysokiego napięcia w Trójmieście. Linia wesprze energetyczne bezpieczeństwo gdańskich dzielnic &
Grupa TAURON przy wsparciu finansowym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach rozpoczyna kampanię społeczną mającą przekonać mieszkańców domów wielorodzinnych do rezygnacj