W sobotę 17 lipca br. w obrębie działania koszalińskiego oddziału ENERGA-OPERATOR S.A., w godzinach przedpołudniowych, przeszła gwałtowna burza, połączona z silnym wiatrem i obfitymi opadami deszczu.Połamane konary drzew, b
Ponad 280 km linii średniego napięcia zmodernizuje Energa-Operator w Olsztyńskiem dzięki wynoszącemu prawie 15 mln zł dofinansowaniu z Unii Europejskiej. Całość projektu, przewidzianego na 2 lata, będzie kosztowała ok. 40 ml
We Wrocławiu powstaje nowe centrum zarządzania siecią Tauron Dystrybucja. W czterokondygnacyjnym budynku we Wrocławiu monitorowane będzie działanie sieci elektroenergetycznej obejmującej teren dawnego województwa wrocławskiego
Z blisko 80 tys w godzinach porannych do poniżej 2 tys w godzinach wieczornych zmniejszyła się liczba odbiorców pozbawionych zasilania w oddziałach gdańskim i słupskim.Ciężka i nieprzerwana praca kilkuset energety
Dzięki pracom przeprowadzonym przez ENERGĘ-Operator SA, Trójmiasto posiada nową stację transformatorowo-rozdzielczą „GPZ Nowy Port”, która będzie odpowiadać za zasilanie stadionu piłkarskiego budowa
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Białogardzie dokonano dziś uroczystego otwarcia zmodernizowanej i wzbogaconej o nowe urządzenia pracowni elektroenergetycznej. Wyposażenie sfinansowała ENERGA-Operator w ramach prowadzo
ENERGA-Operator uruchamia możliwość dokonania zgłoszenia braku zasilania drogą emailową. Ma to związek z faktem, iż pomimo dysponowania przez spółkę 600 liniami telefonicznymi w dwóch centrach zgłoszeniowych, czas oczekiwa
Wielką „Fetą na pożegnanie lata” uczcili mieszkańcy Konina koniec wakacji. Wśród atrakcji plenerowej imprezy przy konińskim amfiteatrze nie zabrakło stoisk edukacyjnych ENERGI.Rodzinny konkurs plastyczn
Przygotowanie i realizacja projektów budowy nowych elektrowni były celem wizyty przedstawicieli Grupy ENERGA w Korei Południowej. Najbardziej prawdopodobną lokalizacją nowych mocy wytwórczych jest Zespół Elekt