Przywracanie zasilania wiąże się z koniecznością usuwania z linii konarów, a nawet całych pni drzew, uporania się z zerwanymi przewodami, a nierzadko – z pokonywaniem pieszo wielokilometrowych tras, by ustalić miej
TAURON Polska Energia po raz drugi znalazł się w gronie firm, które wejdą w skład portfela indeksu spółek giełdowych odpowiedzialnych społecznie. To kolejne w tym roku wyróżnienie dla Grupy TAURON za działalność prowadzo
Grupa TAURON po zakończeniu pierwszego programu poprawy efektywności, który przyniósł 1 mld zł redukcji kosztów operacyjnych w latach 2010-2012, rozpoczyna podobną inicjatywę. Jej realizacja w latach 2013-2015 ma przynieść o
TAURON Dystrybucja zawarł 7 września trzecie porozumienie z Lasami Państwowymi, regulujące zasady ustanawiania służebności przesyłu. Tym razem dokument podpisali przedstawiciele Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakow
?Przedstawiciele zarządu TAURON Polska Energia oraz Rady Społecznej, reprezentującej organizacje związkowe grupy kapitałowej, porozumieli się 11 lipca w sprawie zasad kształtowania wynagrodzeń w spółkach zależnych. Ust
?W Stalowej Woli powstanie park technologiczno-przemysłowy. List intencyjny w tej sprawie 21 września podpisali przedstawiciele TAURON Polska Energia i Urzędu Miasta w Stalowej Woli. TAURON liczy, że po zrealizowaniu przedsięwzi�
Dynamiczny rozwój Olsztyna wymaga coraz większej ilości energii elektrycznej. Nowe przedsiębiorstwa, obiekty użytkowe, bloki mieszkalne czy linie tramwajowe ? wszystkie do prawidłowego funkcjonowania będą potrzebować zasilania
Każdego miesiąca do TAURONA zgłasza się z prośbą o pomoc blisko 2 tys. klientów, którzy zostali nakłonieni do podpisania niekorzystnych umów z nowym sprzedawcą energii. By pomóc osobom oszukanym i ostrzec innych klientów,
W Zespole Elektrociepłowni Bielsko-Biała, zakładzie należącym do Południowego Koncernu Energetycznego z Grupy TAURON, powstaje blok węglowy, który wytwarzać będzie energię oraz ciepło w skojarzeniu, o mocy 50 MWe i 10
W interesujący sposób zaznaczył swoją obecność na tegorocznej „Fecie na pożegnanie lata” kaliski oddział ENERGA-OPERATOR. Kontynuując program na rzecz poprawy bezpieczeństwa dzieci i młodzieży zapros