Rafał Czyżewski, wiceprezes ENERGA – Operator oraz Hanną Sroczyńska z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju zostali nowymi przedstawicielami polskiej branży energetycznej w grupach roboczych przy Komisji Europejskiej w ramach
Przywracanie zasilania w Olsztyńskiem na ukończeniu, w Elbląskiem trudniejOLSZTYNBez prądu pozostają mieszkańcy z okolic Wołowna, Dobrego Leśniczówki i Szombruku – łącznie ok. 80 odbiorców. Prace n
Pomorze wzbogaciło się o nową stację transformatorowo-rozdzielczą, która wzmacnia bezpieczeństwo energetyczne Kociewia i umożliwia zwiększenie dostaw energii elektrycznej miejscowościom położonym w okolicy
TAURON Dystrybucja wybuduje stację elektroenergetyczną wysokiego napięcia ?Ustronie? w Lubinie. Zgodnie z planem w marcu 2014 roku sieć energetyczna w tym regionie wzbogaci się o nowy punkt zasilania. Inwestycja jest warta ponad 3
Kilkudziesięciu inwestorów indywidualnych odwiedziło TAURON na zorganizowanym 22 października Dniu Inwestora IndywidualnegoW wydarzeniu, poza akcjonariuszami indywidualnymi, uczestniczyli również studenci z Akademii Energii o
?W czerwcu zawarta została pierwsza transakcja handlowa za pomocą internetowej platformy uruchomionej w ramach Grupy Bilansującej prowadzonej przez TAURON Polska Energia. Tym samym w spółce zakończony został pierwszy etap
• TAURON Polska Energia przejmuje od Vattenfall AB jej spółkę zależną – Górnośląski Zakład Elektroenergetyczny S.A. (GZE). Obie spółki podpisały umowę sprzedaży 99,98 proc. akcji GZE. Ca
Rada Nadzorcza ENERGA S.A. zakończyła postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko Wiceprezesa Zarządu ENERGA S.A. ds. Finansowych (przeprowadzone stosownie do rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 18 marca 2003 r. w spra
Energa-Operator w ciągu 4 najbliższych lat zainwestuje co najmniej 6 mld zł w rozbudowę i modernizację sieci. Przybędzie m.in. ponad 8 tys. km sieci i 36 szt. Głównych Punktów Zasilania. URE zgodził się na