Lampy Systemy oświetleniowe

Poznajcie High Tower w nowej odsłonie – Puff-Buff przedstawia pierwszą stojącą lampę Bubbles!

Poznajcie High Tower w nowej odsłonie – Puff-Buff przedstawia pierwszą stojącą lampę Bubbles!
To delikatna, bąbelkowa konstrukcja przywodząca na myśl wieżę królewskiego zamku. High Tower w nowej odsłonie, uwolniony od zależności od stropu, możemy ustawić dowolnie, oświetlając i dekorując także niższe partie wnętrza! System oświetleniowy Bubbles to znak rozpoznawczy marki Puff-Buff. Na jego bazie powstało już kilkadziesiąt wiszących świetlnych konstelacji. Koncept jest cały czas rozwijany - a dziś projektanci Anna Siedlecka i Radek Achramowicz sprowadzili bąbelki na ziemię – poznajcie High Tower w nowej

Informacja prasowa
Warszawa, 15 marca 2021r.

Puff-Buff przedstawia pierwszą stojącą lampę Bubbles! Poznajcie High Tower w nowej odsłonie

System oświetleniowy Bubbles to znak rozpoznawczy marki Puff-Buff. Na jego bazie powstało już kilkadziesiąt wiszących świetlnych konstelacji. Koncept jest cały czas rozwijany – a dziś projektanci Anna Siedlecka i Radek Achramowicz sprowadzili bąbelki na ziemię – poznajcie High Tower w nowej odsłonie!

High Tower – pierwsza stojąca lampa Bubbles

Wisząca wersja lampy High Tower od wielu już lat inspiruje i pomaga kreować wyjątkowe przestrzenie. To delikatna, bąbelkowa konstrukcja przywodząca na myśl wieżę królewskiego zamku. High Tower w nowej odsłonie, uwolniony od zależności od stropu, możemy ustawić dowolnie, oświetlając i dekorując także niższe partie wnętrza!

Stojąca świetlista kolumna – zupełnie nowe możliwości aranżacyjne!

Lampa High Tower sprawdzi się doskonale zarówno jako pojedynczy efektowny akcent jak i zwielokrotniona. Może być swobodnie umieszczona tam, gdzie potrzeba jej migotliwego piękna.

High Tower – lampa na miarę… Twoich potrzeb!

Wisząca konstelacja High Tower może być rozbudowana nawet do wysokości kliku pięter! Stojąca wersja również może nieco urosnąć (w wersji na zamówienie). Możliwość zmiany wielkości i barwy światła sprawia, że lampa High Tower to nieszablonowe, a zarazem praktyczne rozwiązanie oświetleniowe! Z powodzeniem można je też łączyć z innymi modelami z kolekcji Bubbles, np. plafonem Half-Megastar o średnicy 150 cm.

A to już wiesz?  Światło, które odmieni każde wnętrze, Lampy z kolekcji Monnarita

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy