Wiadomości branżowe

TAURON zmienia polski przemysł

TAURON zmienia polski przemysł
TAURON został wyróżniony za biznesową odwagę i odpowiedzialność prowadzące do decyzji inwestycyjnych, kluczowych z punktu widzenia bezpieczeństwa energetycznego i perspektyw rozwoju polskiej gospodarki. Organizator konkursu pokreślił, że inwestycje w nowe bloki – w tym, z Grupy TAURON, bloku o mocy 910 MW budowanego w Jaworznie - gruntownie zmienią strukturę mocy wytwórczych polskiej energetyki, podnosząc jej sprawność i efektywność w odpowiedzi na wymagania europejskiej polityki ochrony klimatu.– Bardzo się cieszę, że TAURON został wyróżniony. Inwestycja w Jaworznie jest potrzebna naszej firmie, naszym klientom, naszej gospodarce i została podjęta w heroicznych warunkach patrząc z punktu widzenia europejskiej polityki klimatycznej. Ale na pewno nowe technologie, które będą zastosowane w blokach węglowych pomogą spełnić wszystkie warunki i parametry wspólnej polityki klimatycznej – powiedział odbierając nagrodę Aleksander Grad, wiceprezes ds. korporacji TAURON Polska Energia.Ideą projektu „Tego, który zmienia polski przemysł” jest wyróżnienie osób, firm, instytucji lub wydarzeń, które w istotny sposób wpłynęły na

TAURON został wyróżniony za biznesową odwagę i odpowiedzialność prowadzące do decyzji inwestycyjnych, kluczowych z punktu widzenia bezpieczeństwa energetycznego i perspektyw rozwoju polskiej gospodarki. Organizator konkursu pokreślił, że inwestycje w nowe bloki ? w tym, z Grupy TAURON, bloku o mocy 910 MW budowanego w Jaworznie – gruntownie zmienią strukturę mocy wytwórczych polskiej energetyki, podnosząc jej sprawność i efektywność w odpowiedzi na wymagania europejskiej polityki ochrony klimatu.

? Bardzo się cieszę, że TAURON został wyróżniony. Inwestycja w Jaworznie jest potrzebna naszej firmie, naszym klientom, naszej gospodarce i została podjęta w heroicznych warunkach patrząc z punktu widzenia europejskiej polityki klimatycznej. Ale na pewno nowe technologie, które będą zastosowane w blokach węglowych pomogą spełnić wszystkie warunki i parametry wspólnej polityki klimatycznej ? powiedział odbierając nagrodę Aleksander Grad, wiceprezes ds. korporacji TAURON Polska Energia.

Ideą projektu ?Tego, który zmienia polski przemysł? jest wyróżnienie osób, firm, instytucji lub wydarzeń, które w istotny sposób wpłynęły na pozytywne zmiany w polskim przemyśle i całej gospodarce. Indywidualności, gospodarczy liderzy kreujący rzeczywistość oraz wyróżniające się firmy przemysłowe i logistyczne zostały uhonorowane już po raz 15. Wyróżnienia zostały wręczone 9 lutego 2015 r. podczas uroczystej Gali wieńczącej Forum Zmieniamy Polski Przemysł.


dostarczył infoWire.pl

Źródło TAURON Polska Energia SA. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Energa: najbardziej przejrzysty opis społecznej odpowiedzialności

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy