Budownictwo

Termo Organika nr 1 wśród producentów styropianu

Termo Organika nr 1 wśród producentów styropianu
Informacja prasowa Kraków, 31 stycznia 2022 r. Kolejne, cenne potwierdzenie jakości dla lidera branży Termo Organika nr 1 wśród producentów styropianu Największy producent styropianu oraz

Informacja prasowa
Kraków, 31 stycznia 2022 r.

Kolejne, cenne potwierdzenie jakości dla lidera branży
Termo Organika nr 1 wśród producentów styropianu
Największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń zwyciężył w ogólnopolskim plebiscycie Laur Klienta/Laur Konsumenta i otrzymał najwyższe wyróżnienie „Złoty Laur Klienta 2022” w kategorii; Producenci Styropianu. Termo Organika po raz kolejny wygrała w swojej branży w obecnej edycji wyprzedzając kolejną firmę o ponad 10 punktów procentowych.
Laur Konsumenta/Klienta to jeden z pierwszych i jednocześnie najbardziej liczących się certyfikatów konsumenckich w Polsce przyznawany dla najbardziej popularnych produktów i usług. Mimo pandemii tegoroczna XVIII edycja była również zakrojona na szeroką, ogólnopolską skalę. Przeprowadzono badania opinii wśród klientów i konsumentów za pomocą sond internetowych oraz telefonicznych, które zdefiniowały pozycję marek i ich produktów. O kolejności miejsc zadecydowała liczba głosów oddanych przez badanych. Na Termo Organikę w kategorii Producenci Styropianu głosowało 41% respondentów. Kolejna firma miała 30% wskazań. Złote Godło Laur Klienta i Laur Konsumenta jest niezależnym potwierdzeniem silnej pozycji nagrodzonej marki na rynku, formą zbiorowej rekomendacji tendencji konsumpcyjnych.
– To kolejna, cenna nagroda od klientów i konsumentów przyznana naszej firmie, która potwierdza pozycję lidera rynku oraz wysoką jakość produkowanych przez Termo Organikę materiałów do ocieplenia budynków. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim respondentom, którzy oddali głos na naszą firmę i jej produkty- powiedział Krzysztof Krzemień, dyrektor ds. technicznych Termo Organiki. – Złote Godło w Plebiscycie Laur Klienta i Konsumenta 2022 unaocznia, że warto stale inwestować w jakość i najwyższe standardy technologiczne, które od lat z sukcesem wdrażamy w naszych zakładach. We wszystkich fabrykach firmy funkcjonują laboratoria, w których badana jest jakość każdej partii materiałów, na każdym etapie produkcji.
Na przyznanie tytułu Laur Klienta/Konsumenta 2022 wpływ miały m.in. następujące czynniki: innowacyjny charakter produktów/usług, elementy przewagi konkurencyjnej czy dynamika wzrostu popularności.
Jakość Termo Organiki potwierdzona
Termo Organika co roku zdobywa najwyższe wyróżnienia w najbardziej prestiżowych badaniach rynku i plebiscytach jakości np. „Budowlana Marka Roku”, ”Konsumencki Lider Jakości” czy opisany powyżej „Laur Klienta/Konsumenta”. Jakość styropianu Termo Organiki potwierdzają Rekomendacje Techniczne i Jakości Instytutu Techniki Budowlanej oraz już kilkunastokrotne pozytywne kontrole parametrów i jakości przeprowadzone przez Główny Urząd Nadzoru Budowlanego (GUNB) oraz Wojewódzkie Inspektoraty Nadzoru Budowlanego (WINB). To chlubny wyjątek w branży producentów styropianu. Wszystkie wyniki badań produktów Termo Organiki są dostępne na stronie GUNB (www.gunb.gov.pl) oraz na stronie firmowej producenta. Lider rynku zdobył również: „Certyfikat Europejskiej Gwarancji Najwyższej Jakości” oraz wyróżnienie „Laureat Programu Promocji Jakości” przyznawane przez Europejską Kapitułę Jakości i Ekologii. Firma otrzymała także „Orły Polskiego Budownictwa” – wyróżnienie w kategorii producenci materiałów budowlanych.

A to już wiesz?  Świecące kostki Led Qube w ofercie Buszrem

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy