Rok 2012 był czasem rekordowych nakładów na rozbudowę i modernizację sieci energetycznej w gdańskim oddziale spółki. Klienci odczuwają już pierwsze pozytywne efekty inwestycji. Prace na poprawą niezawodności sieci będą k
Konsorcjum, którego liderem jest spółka ENERGA-Operator otrzymało ponad 19,5 mln dofinansowania od Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na projekt ?Smart Toruń- pilotażowe wdrożenie Inteligentnej Sieci En
Wprowadzenie do publicznego obrotu części akcji, zwiększenie wydatków na inwestycje oraz restrukturyzacja Grupy ENERGA to najważniejsze zadania na najbliższe dwa lata. Debiut Grupy ENERGA, jednego z czterech holdingó
?TAURON Polska Energia jest partnerem organizowanej przez GOPR akcji ?Bezpieczna Zima?. Celem akcji jest promocja bezpiecznego zachowania zimą w górach i na stokach narciarskich oraz jazdy w kaskach. Akcja odbywa się podczas w
Budowa bloku gazowo ? parowego o mocy 450 MW w Elektrociepłowni Stalowa Wola ? największej w Polsce elektrociepłowni gazowej ? osiągnęła kluczową fazę montażu urządzeń produkcyjnych. W poniedziałek 28 kwietnia teren budowy
Zakup samochodów z silnikiem elektrycznym to kolejna inicjatywa Grupy ENERGA promująca postawy proekologiczne i innowacyjne rozwiązania technologiczne. Nowoczesne ekoauta nie wydzielają spalin i są dziesięciokrotnie tańsze
24 kwietnia Zwyczajne Walne Zgromadzenie TAURON Polska Energia dokonało m.in. podziału zysku. Na dywidendę przeznaczono około połowy zysku netto spółki wypracowanego w 2011 r., czyli 543,29 mln zł, co daje 0,31 zł na jed
ENERGA-Operator zainstaluje kolejne 450 tysięcy inteligentnych liczników zgodnych z wymaganiami Urzędu Regulacji Energetyki. Firma podpisała umowę z konsorcjum firm Systemy Pomiarowe ELGAMA Sp. z o.o., UAB SIGMA TELAS ENERGY oraz
Zakończył się pierwszy etap optymalizacji sieci punktów obsługi klientów (POK), dzięki któremu klienci mogą korzystać z nowoczesnych i dostosowanych do ich potrzeb POK-ów. …
Energa-Operator otrzyma blisko 9 milionów zł z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach unijnego Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, wspierającego działania w zakresie efektywnej dy