Oferta TAURONA okazała się najatrakcyjniejsza w przetargu ogłoszonym przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad w Gdańsku. TAURON Sprzedaż będzie sprzedawcą energii dla GDDKiA do czerwca 2015 roku.…
Zespół doradców TAURONA powołanych do analizy aktywów KWK Brzeszcze, na podstawie przeprowadzonego pierwszego etapu analiz, zarekomendował ścieżkę nabycia tych aktywów zgodnie z wariantem zakładającym przejęcie ich od Spó
Energia na Oszczędzanie to nowy projekt ENERGA-Operator, którego celem jest wsparcie odbiorców w racjonalnym korzystaniu z energii elektrycznej. 900 losowo wybranych klientów otrzyma szczegółowe dane oraz praktyczne wskazówki, o
Energa-Operator zainstaluje 310 tysięcy inteligentnych liczników w technologii PRIME w ramach kolejnego etapu realizacji projektu inteligentnego opomiarowania w spółce. Jako zwycięzcę przetargu rozpisanego wśród firm, które za
Cel: szybciej, lepiej, bardziej efektywnie. ENERGA-OPERATOR wdraża głębokie zmiany wewnętrzne, które pozwolą na stworzenie nowoczesnego operatora systemu dystrybucyjnego w Polsce. Zajmująca ok. jedną czwartą powierzchni
Zarząd TAURON Polska Energia zwołał Zwyczajne Walne Zgromadzenie spółki. Podczas obrad, które odbędą się 24 kwietnia w Katowicach, rozpatrzone zostaną m.in. uchwały w sprawie: skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy
ENERGA-Operator pierwszy raz w historii realizowała planowe prace na sieci ze wskaźnikiem średniej przerwy w dostawach energii wynoszącym poniżej 1 godziny na odbiorcę. W sumie wskaźnik SAIDI określający łączne (plan
Przedstawiciel ENERGA-Operator odebrał w San Diego (USA) nagrodę za osiągnięcia w dziedzinie rozwiązań GIS. Spółka została wybrana spośród 100 tys. firm współpracujących z Esri – amerykański
13 kwietnia Kazimierz Grzechnik został odwołany przez Walne Zgromadzenie spółki z funkcji prezesa zarządu TAURON Wydobycie. W tym samym dniu wiceprezes zarządu Jerzy Wróbel złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Obecnie z
W oddziale toruńskim ENERGA-OEPRATOR automatyzacja pomiarów i modernizacja łączy optotelekomunikacyjnych to recepta na liberalizację rynku energii. Sto dziesięć milionów złotych przeznaczy w tym roku na inwestycje