Energa-Operator otrzyma blisko 9 milionów zł z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach unijnego Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, wspierającego działania w zakresie efektywnej dy
Spółka ENERGA-OPERATOR została wyznaczona operatorem systemu dystrybucyjnego elektroenergetycznego do 2020 roku. Prezes Urzędu Regulacji Energetyki wydał decyzję, na mocy której spółka będzie pełnić tę fu
TAURON Polska Energia wraz ze spółką Grupy – TAURON Dystrybucja od września prowadzą akcję skierowaną do domów dziecka, pod nazwą Domy Pozytywnej Energii. Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem.
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Białogardzie dokonano dziś uroczystego otwarcia zmodernizowanej i wzbogaconej o nowe urządzenia pracowni elektroenergetycznej. Wyposażenie sfinansowała ENERGA-Operator w ramach prowadzo
Rada Nadzorcza ENERGA S.A. zakończyła postępowanie kwalifikacyjne na funkcję Prezesa Zarządu ENERGA S.A. przeprowadzone stosownie do rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 18 marca 2003 r. w sprawie przeprowadzania postępow
Podczas ogłoszenia raportu ?Odpowiedzialny biznes w Polsce 2014. Dobre praktyki? TAURON Polska Energia otrzymał certyfikat potwierdzający przynależność do Forum Odpowiedzialnego Biznesu w roli partnera strategicznego.…
Dynamiczny rozwój Olsztyna wymaga coraz większej ilości energii elektrycznej. Nowe przedsiębiorstwa, obiekty użytkowe, bloki mieszkalne czy linie tramwajowe ? wszystkie do prawidłowego funkcjonowania będą potrzebować zasilania
?Fundacja ?10 kwietnia? powstała w efekcie współdziałania przedstawicieli środowiska biznesu w trosce o los dzieci, których rodzice zginęli w trakcie pełnienia służby publicznej dla naszego kraju. Impulsem do jej powołania b
Trwa konsolidacja z podmiotami Grupy TAURON spółek Górnośląskiego Zakładu Elektroenergetycznego, nabytego w grudniu ubiegłego roku od Vattenfalla. Wszystkie przejęte podmioty zmieniły już nazwy. …
Grupa TAURON realizuje strategię korporacyjną w obszarze budowy nowych mocy. 2 czerwca w Elektrowni Jaworzno III, należącej do Południowego Koncernu Energetycznego z Grupy TAURON, nastąpił montaż walczaka kotł