Klienci, do których energię elektryczną dostarcza ENERGA-Operator SA (Operator Systemu Dystrybucyjnego wchodzący w skład Grupy ENERGA) będą płacić dystrybucję średnio o 4,5 proc mniej niż do tej pory. Szczegól
– Jeśli pomagamy w codzienności ludziom, którzy potrzebują tej pomocy – to każda złotówka, każdy grosz się liczy. Dlatego przyjmujemy te pieniądze z wielką wdzięcznością – tymi słowami
Prezes Urzędu Regulacji Energetyki zatwierdził 19 października taryfę paliwa gazowego dla TAURON Polska Energia. Decyzja ta daje zielone światło dla powstania obszaru handlu gazem ziemnym w Grupie TAURON. Taryfa jest zatwierdzona
Gdy silny wiatr przewrócił drzewo w podkaliskiej Krowicy, wraz z nim gniazdo straciła bociania rodzina z tej miejscowości. Mieszkańcy regionu powiadomili o zdarzeniu starostę kaliskiego, Krzysztofa Nosala, któ
?TAURON Polska Energia jest partnerem organizowanej przez GOPR akcji ?Bezpieczna Zima?. Celem akcji jest promocja bezpiecznego zachowania zimą w górach i na stokach narciarskich oraz jazdy w kaskach. Akcja odbywa się podczas w
Gdański oddział ENERGA Operator w 2010 r. przeprowadził inwestycje modernizacji i rozbudowy sieci energetycznej na kwotę ponad 230 mln zł. Prace obejmowały też stworzenie infrastruktury energetycznej pod obiekty powstające i od
W TAURON Ciepło pomyślnie zakończono weryfikację raportów emisji CO2 za rok 2014. Konieczność przeprowadzania corocznego audytu związana jest z uczestnictwem jednostek wytwórczych spółki w Europejskim Systemie Handlu Uprawn
Energetycy przywrócili już zasilanie u wszystkich klientów z obszaru Wejherowa. Dziś, w piątek, 19 listopada po godz. 15, awaria transformatora w Głównym Punkcie Zasilania pozbawiła prądu częś�
Zespół doradców TAURONA powołanych do analizy aktywów KWK Brzeszcze, na podstawie przeprowadzonego pierwszego etapu analiz, zarekomendował ścieżkę nabycia tych aktywów zgodnie z wariantem zakładającym przejęcie ich od Spó
Rozwój energetyki w oparciu o środki planowane w przyszłej perspektywie budżetowej UE 2014-2020 był tematem odbywającej się 19 listopada w Katowicach konferencji przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, która odbył