?TAURON Polska Energia uzyskał status członka rzeczywistego stowarzyszenia Central Europe Energy Partners AISBL (CEEP). Central Europe Energy Partners AISBL jest międzynarodowym stowarzyszeniem non-profit z siedzibą w Bruks
TAURON Polska Energia zorganizował 6 września Dzień Inwestora Indywidualnego. Akcjonariusze indywidualni mieli tego dnia okazję m.in. poznać codzienną działalność spółki, zobaczyć jej wybrane aktywa i spotkać się z przeds
Po ustabilizowaniu się poziomu wody na zalanych terenach, brygady Pogotowia Energetycznego pracują nad takim skonfigurowaniem sieci energetycznej, by maksymalnie ograniczyć zasięg koniecznych wyłączeń.Głównym zadaniem s
Wielką „Fetą na pożegnanie lata” uczcili mieszkańcy Konina koniec wakacji. Wśród atrakcji plenerowej imprezy przy konińskim amfiteatrze nie zabrakło stoisk edukacyjnych ENERGI.Rodzinny konkurs plastyczn
Koniec z problemami przy zgłoszeniach awarii prądu. Energa – Operator, zgodnie z zapowiedziami, całkowicie zmieniła system przyjmowania powiadomień od klientów oraz informowania o awariach czy planowych wyłączeniach
Rozliczanie za faktyczne zużycie energii elektrycznej wypiera rozwiązania bazujące na prognozach. Wychodząc na przeciw potrzebom rynkowym ENERGA-OPERATOR S.A. zamontowała liczniki zdalnego odczytu u 10 tys. klientów wielkie
Prawie 100 tysięcy mieszkańców Śląska wzięło udział w Pierwszym Śląskim Spisie Energetycznym. Odpowiadali na pytania dotyczące swoich oczekiwań związanych z korzystaniem z energii elektrycznej. To pierwsze tego typu
TAURON Polska Energia po raz drugi znalazł się w gronie firm, które wejdą w skład portfela indeksu spółek giełdowych odpowiedzialnych społecznie. To kolejne w tym roku wyróżnienie dla Grupy TAURON za działalność prowadzo
TAURON Polska Energia otrzymał od kapituły konkursu ?The Best Annual Report 2013? nagrodę główną za raport roczny Grupy TAURON za 2013 rok. Spółka otrzymała również wyróżnienie za raport roczny w internecie.…
Kilkuset energetyków pracuje nad przywracaniem zasilania na terenie gdańskiego oddziału ENERGA-OPERATOR. 750 stacji (około 21 tys. odbiorców) pozostaje bez prądu, jednakże specjaliści ostrożnie mówi�