Około 150 mln zł. w 2012 roku zainwestowano w modernizację i rozbudowę infrastruktury elektroenergetycznej na terenie działania kaliskiego Oddziału ENERGA-OPERATOR SA. Na 2013 rok zaplanowano 160 mln zł. i są to najwyższe nak�
Oddział ENERGA-OPERATOR SA w Olsztynie w roku 2010 na inwestycje w infrastrukturę energetyczną planuje przeznaczyć ponad 32 mln zł. Ponad 30 procent tej kwoty zostanie przeznaczona na modernizację już istniejącej sieci energety
Zarząd Energa-Operator SA uznaje praktyki korupcyjne na niedopuszczalne i niegodne z kodeksem etycznym spółki i deklaruje wszelką współpracę z organami ścigania w prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Olsztynie
W TAURON Ciepło pomyślnie zakończono weryfikację raportów emisji CO2 za rok 2014. Konieczność przeprowadzania corocznego audytu związana jest z uczestnictwem jednostek wytwórczych spółki w Europejskim Systemie Handlu Uprawn
Zasilanie wraca do domówW wyniku silnych wiatrów, które zaczęły wiać w nocy 13 października br., uszkodzeniu uległo wiele odcinków sieci elektroenergetycznej na terenie płockiego oddziału ENERGA-O
Rada Nadzorcza TAURON Polska Energia wybrała 17 marca zarząd na czwartą (trzyletnią) kadencję. Wcześniej cały zarząd trzeciej kadencji został odwołany. Zgodnie z uchwałą Rady Nadzorczej ? nowy zarząd rozpoczął pracę od
Budowa bloku gazowo ? parowego o mocy 450 MW w Elektrociepłowni Stalowa Wola ? największej w Polsce elektrociepłowni gazowej ? osiągnęła kluczową fazę montażu urządzeń produkcyjnych. W poniedziałek 28 kwietnia teren budowy
Zarząd spółki zwołał na 6 maja Zwyczajne Walne Zgromadzenie TAURON Polska Energia SA. Najważniejszymi punktami obrad będą: zatwierdzenie sprawozdania zarządu z działalności, sprawozdań finansowych, podział zysku oraz udzie
Przybierająca na sile wichura powoduje eskalację awarii sieci elektroenergetycznych na terenie ENERGA-Operator. Pomimo wysiłków kilkuset brygad technicznych, które od rana usuwają awarie, wiatr wyrządza kolejne
Rozwój energetyki w oparciu o środki planowane w przyszłej perspektywie budżetowej UE 2014-2020 był tematem odbywającej się 19 listopada w Katowicach konferencji przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, która odbył