W oddziale toruńskim ENERGA-OEPRATOR automatyzacja pomiarów i modernizacja łączy optotelekomunikacyjnych to recepta na liberalizację rynku energii. Sto dziesięć milionów złotych przeznaczy w tym roku na inwestycje
376 MW mocy z bloków Elektrowni Siersza oraz Stalowa Wola, należących do TAURON Wytwarzanie, znajdzie się w interwencyjnej rezerwie zimnej Polskich Sieci Elektroenergetycznych. Umowa została podpisana 26 marca.…
Zarząd TAURON Polska Energia zwołał Zwyczajne Walne Zgromadzenie spółki. Podczas obrad, które odbędą się 24 kwietnia w Katowicach, rozpatrzone zostaną m.in. uchwały w sprawie: skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy
Wprowadzenie do publicznego obrotu części akcji, zwiększenie wydatków na inwestycje oraz restrukturyzacja Grupy ENERGA to najważniejsze zadania na najbliższe dwa lata. Debiut Grupy ENERGA, jednego z czterech holdingó
TAURON Ciepło rusza z kampanią, która pokaże mieszkańcom regionu jak można diametralnie poprawić komfort ich życia w budynkach wielorodzinnych. Ponad miliard złotych w ramach likwidacji niskiej emisji, kolejne miliony z progra
Siedmioro studentów Wydziału Mechanicznego Politechniki Koszalińskiej otrzymało z rąk Roberta Świerzyńskiego, wiceprezesa zarządu ENERGA-Operator SA, stypendia w ramach programu edukacyjnego ?Energia do nauki?. To kolejna
W związku z dwugodzinną akcją protestacyjną organizacji związkowych przeciwko wydzieleniu Biur Obsługi Klienta ze spółki ENERGA-OPERATOR, informujemy, że prowadzone działania restrukturyzacyjne w żaden sposób ni
W 2010 roku o niemal 20 proc. zwiększą się nakłady finansowe na przyłączenia nowych odbiorców oraz budowę i modernizację sieci średniego i niskiego napięcia Energa-Operator SA Oddział w Kaliszu. Realizowane inwestycje
Energa-Operator ogłosiła postępowanie zakupowe na 450 tysięcy inteligentnych liczników. O zamówienie mogą się ubiegać podmioty mające podpisane z firmą umowy ramowe. Dostawy urządzeń, w przypadku pomyślnie rozstrzygnięte
Z blisko 80 tys w godzinach porannych do poniżej 2 tys w godzinach wieczornych zmniejszyła się liczba odbiorców pozbawionych zasilania w oddziałach gdańskim i słupskim.Ciężka i nieprzerwana praca kilkuset energety