W związku z dwugodzinną akcją protestacyjną organizacji związkowych przeciwko wydzieleniu Biur Obsługi Klienta ze spółki ENERGA-OPERATOR, informujemy, że prowadzone działania restrukturyzacyjne w żaden sposób ni
Ósma edycja autorskiej akcji TAURON Polska Energia ?Domy Pozytywnej Energii? skierowanej do domów dziecka z terenu działania Grupy dobiegła końca. 11 października podczas Wielkiego Finału pięć zwycięskich placówek odebrało
Przychody Grupy TAURON w okresie I-III kwartał 2011 r. wyniosły około 15,2 mld zł. Po doprowadzeniu do porównywalności[1] sprzedaż Grupy wyniosłaby około 11,9 mld zł, co oznacza wzrost o 8,4 proc. w stosunku do te
Koszaliński oddział Energa-Operator S.A., z zaplanowanych 92 milionów złotych na inwestycje w 2010, wybudował 130 km nowych oraz dokonał modernizacji 93 km linii energetycznych. Powstało 18 nowych stacji transformatorowyc
Pierwsze wnioski z pracy pilotowych instalacji do separacji dwutlenku węgla ze spalin kotłowych poznali uczestnicy konferencji organizowanej wspólnie przez Akademię Górniczo – Hutniczą i TAURON Wytwarzanie, 5 i 6 listopada
Energa-Operator w Toruniu walczy z kradzieżami i dewastacją elementów sieci elektroenergetycznej. Tylko w pierwszej połowie roku 2012 skradziono 40 transformatorów. Sojusz przeciw złodziejom infrastruktury energetycznej, kolejowe
Tauron Polska Energia SA oraz Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA wybudują największą w Polsce elektrociepłownię gazową w Stalowej Woli. 11 marca 2011 roku spółki podpisały pakiet umów
Zarząd ENERGA-OPERATOR SA w dniu 8 kwietnia 2008 roku ponownie powołał Pana Ryszarda Hanca na stanowisko Dyrektora Generalnego Oddziału w Kaliszu. Ryszard Hanc – od 36 lat związany jest z kaliską energetyką. W przesz�
ENERGA-Operator jest pierwszym polskim dystrybutorem energii elektrycznej, który dysponuje najnowszym potwierdzeniem, że zadziała sprawnie nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Certyfikatu zgodności z normą ISO 22301:2012 udzielił
Oddział toruński ENERGI- OPERATORA wymienił ponad 90% liczników u kluczowych klientów, charakteryzujących się dużym poborem energii. Liczniki zdalnego odczytu zainstalowano już m.in. na obiektach Uniwersytetu M.