Silne porywy wiatru spowodowały zakłócenia w dostawach energii elektrycznej do klientów Spółki.…
We Wrocławiu powstaje nowe centrum zarządzania siecią Tauron Dystrybucja. W czterokondygnacyjnym budynku we Wrocławiu monitorowane będzie działanie sieci elektroenergetycznej obejmującej teren dawnego województwa wrocławskiego
Zarząd ENERGA-OPERATOR SA w dniu 8 kwietnia 2008 roku ponownie powołał Pana Ryszarda Hanca na stanowisko Dyrektora Generalnego Oddziału w Kaliszu. Ryszard Hanc – od 36 lat związany jest z kaliską energetyką. W przesz�
Trwa wielka wymiana liczników – wszyscy odbiorcy biznesowi z grup taryfowych A, B, C2x przyłączeni do sieci ENERGA-OPERATOR do końca roku będą mieli zainstalowane nowoczesne układy pomiarowe umożliwiające zdalną k
Inwestycje w rozwój i modernizację sieci elektroenergetycznej oraz budowa przyłączeniowa infrastruktury energetycznej w koszalińskim Oddziale ENERGA- OPERATOR SA pochłoną w roku 2009 ponad 69 milionów złotych, czyl
Największa część budżetu inwestycyjnego przeznaczona została na przyłączenia – dla naszych klientów oznacza to zwiększenie o prawie 1/3 realizacji umów przyłączeniowych. Tegoroczny plan inwestycyjno ̵
1 października zostało zarejestrowane połączenie spółek TAURON Dystrybucja SA z siedzibą w Krakowie z TAURON Dystrybucja GZE SA z siedzibą w Gliwicach. Tym samym TAURON Dystrybucja przejmuje prawa i obowiązki TAURON Dystrybucj
Wielką „Fetą na pożegnanie lata” uczcili mieszkańcy Konina koniec wakacji. Wśród atrakcji plenerowej imprezy przy konińskim amfiteatrze nie zabrakło stoisk edukacyjnych ENERGI.Rodzinny konkurs plastyczn
Pilotowa instalacja aminowego usuwania dwutlenku węgla ze spalin rozpoczęła 25 kwietnia pracę w Elektrowni Łaziska. To pierwszy tego typu projekt badawczy w Polsce, prowadzony przez Grupę TAURON przy współpracy Instytutu Chemic
Ogłoszenie Rady Nadzorczej TAURON Polska Energia S.A. z siedzibą w Katowicach o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowiskoWiceprezesa Zarządu ds. HandlowychTAURON Polska Energia S.A. ————