Wg raportów służb technicznych słupskiego Oddziału ENERGI-OPERATOR z godz.20.30 – nadal bez napięcia pozostaje 126 stacji energetycznych. Sytuacja jest dynamiczna, liczba niezasilonych stacji
Elektrociepłownia Tychy z Grupy TAURON zawarła umowę z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na dofinansowanie projektu ograniczenia emisji zanieczyszczeń poprzez modernizację bloku ciepłowniczego. W ram
Gdański oddział ENERGA Operator w 2010 r. przeprowadził inwestycje modernizacji i rozbudowy sieci energetycznej na kwotę ponad 230 mln zł. Prace obejmowały też stworzenie infrastruktury energetycznej pod obiekty powstające i od
TAURON Polska Energia podpisał 13 grudnia umowę ostateczną na przejęcie 99,98 proc. akcji Górnośląskiego Zakładu Elektroenergetycznego (GZE) od Vattenfall AB. Dzięki finalizacji transakcji TAURON umacnia się na pozycji
Dzięki nowym i prostym zasadom rozliczania opłat za energię elektryczną klienci indywidualni z rejonu Wałbrzycha, Jeleniej Góry oraz Legnicy mogą od marca rozliczać się w cyklu sześciomiesięcznym.…
Pokaz niezwykłych eksperymentów fizycznych, przejazd kolejką po poznańskim zoo oraz pełen wrażeń spacer po palmiarni – to tylko część atrakcji, w których wzięli udział uczniowie zabrani przez ENERGĘ na w
27 lipca rozpoczyna się największa impreza kolarska w kraju – Tour de Pologne. TAURON Polska Energia już po raz czwarty jest partnerem wyścigu. …
Rozbudowa sieci energetycznej, związana z przyłączeniami nowych klientów i odnawialnych źródeł energii, pochłonie największą część budżetu inwestycyjnego płockiego oddziału Energa – Operator SA. Kluczo
Ponad osiemdziesiąt sześć milionów złotych przeznaczy w tym roku na inwestycje Oddział Toruński ENERGA -OPERATOR S.A. Jest to o dziesięć milionów więcej niż w ubiegłym roku. Nakła
Krótka i łagodna zima oraz relatywnie wczesne zakończenie sezonu grzewczego spowodowały, że prace związane z realizacją największej w historii województwa śląskiego modernizacji sieci ciepłowniczej w wielu obszarach wyprzed