• TAURON Polska Energia przejmuje od Vattenfall AB jej spółkę zależną – Górnośląski Zakład Elektroenergetyczny S.A. (GZE). Obie spółki podpisały umowę sprzedaży 99,98 proc. akcji GZE. Ca
TAURON Dystrybucja, spółka z Grupy TAURON, oraz BIT Huachuang Electric Vehicle Technology (Chiny) podpisały 3 lutego umowę o współpracy. Celem projektu będzie wykorzystanie stacjonarnej i mobilnej infrastruktury elektroenergetyc
Około 150 mln zł. w 2012 roku zainwestowano w modernizację i rozbudowę infrastruktury elektroenergetycznej na terenie działania kaliskiego Oddziału ENERGA-OPERATOR SA. Na 2013 rok zaplanowano 160 mln zł. i są to najwyższe nak�
Pokazy ratowników GOPR-u, lekcje edukacyjne, sportowe zmagania w parku linowym ? to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały na finalistów 9. edycji projektu ?Domy Pozytywnej Energii?, organizowanego przez TAURON Polska Energia i
W 2010 roku o niemal 20 proc. zwiększą się nakłady finansowe na przyłączenia nowych odbiorców oraz budowę i modernizację sieci średniego i niskiego napięcia Energa-Operator SA Oddział w Kaliszu. Realizowane inwestycje
Podczas dzisiejszego spotkania w kaliskim ratuszu Janusz Pęcherz, Prezydent miasta Kalisza, oraz Rafał Czyżewski, Prezes spółki ENERGA-OPERATOR ogłosili zakończenie instalacji liczników zdalnego odczytu na terenie Kalisza. Dz
Wchodząca w skład Grupy TAURON Kopalnia Wapienia Czatkowice zakończyła projekt inwestycyjny mający na celu wydłużenie czasu funkcjonowania zakładu. …
Koniec z problemami przy zgłoszeniach awarii prądu. Energa – Operator, zgodnie z zapowiedziami, całkowicie zmieniła system przyjmowania powiadomień od klientów oraz informowania o awariach czy planowych wyłączeniach
ENERGA – Operator jest pierwszą wśród dużych dystrybutorów energii spółką, która posiada całodobową Centralną Dyspozycję Systemów, nadzorującą działanie wszystkich systemów teleinformatycznych w spółce. W ten
?TAURON Polska Energia został firmą roku w Europie Środkowo-Wschodniej. Nagrodę przyznała Rada Forum Ekonomicznego w Krynicy, a wręczono ją prezesowi Dariuszowi Luberze 7 września.…