Fiolet? Róż? Kuchnie i łazienki w stylach akcentach kolorów neonowych.

Łódź, 16 kwietnia 2014
Informacja prasowa

Tęcza kolorów w kuchni i łazience

Kuchnie i łazienki w odcieniach bezpiecznych beżów już dawno odeszły do lamusa. Polacy coraz chętniej sięgają po nowe, czasem ? łagodnie mówiąc ? dość odważne kolory wyposażenia wnętrz.
I o ile w sypialni, salonie często spotkać można ferie barw, do innych pomieszczeń wkraczają bardziej nieśmiało, choć kolorowych propozycji dla nich nie brakuje. Poniżej kilka ciekawych aranżacji kuchni i łazienki w szalonych barwach.

Kuchnie i toalety w odcieniach bezpiecznych beżów już dawno wyszły do lamusa. Polacy coraz chętniej sięgają po nowe, czasem ? łagodnie mówiąc ? dość odważne kolory wyposażenia wnętrz.
Również o ile w sypialni, salonie często spotkać można ferie barw, do nowych pomieszczeń wkraczają bardziej nieśmiało, choć ciekawych ofert dla nich nie brakuje. Poniżej kilka ciekawych aranżacji kuchni i toalety w żywych barwach.
Fiolet? Róż? To zdecydowanie oferta dla odważnych. Też dużo silne są akcenty kolorów neonowych, które od kilku sezonów zajmują ważne mieszkanie na letnich pokazach światowych projektantów. Jak połączyć ostre barwy, aby nie stwarzać wrażenia kiczu? Dodawać do nich stonowane dodatki. Zlewy w łagodnych kolorach (beżowym oraz grafitowym) lub kolumny prysznicowe w bieli.

Fioletowe kuchnie

Niezależnie od odcienia fioletu w kuchni ? pastelowego czy intensywnie jagodowego sprawdzą się
w ich otoczeniu smaki i elementy wyposażenia, np. zlewy granitowe w łagodnych kolorach. O ile
z delikatnymi barwami pastelowymi świetnie godził się będzie się neutralny w kierunku zlewozmywak beżowy, o tyle przy dobrych akcentach kolorystycznych ? intensywnym fiolecie
i neonowych dodatkach ? charakter całości doskonale podkreśli ciemna, zdecydowana barwa zlewu.

Różowa łazienka

Róż to zdecydowanie oferta dla odważnych. Przez wzgląd na swoje konotacje wybór rozwiązania z tej palety to zdecydowanie oferta dla odważnych. Świetnie jednak róż poradzi sobie w towarzystwie neutralnej barwy, np. szarości. Doskonałym zaś dopełnieniem różowo-szarej pracy będą stalowe lub białe dodatki. W aranżacji łazienki w różu ekspert Laveo zaproponował biały panel prysznicowy oraz klasyczną armaturę.

Koloru nie należy się bać. Jak radzą wszelkie badania dokumentujące wpływ barw na nastrój ? kolorem można skutecznie poprawić samopoczucie, pobudzić wyobraźnię , koncentrację czy podnieść poziom energii witalnej. A ponieważ ofercie na kolorowe wnętrza sanitarne nie brakuje ? warto zainwestować w łatwe samopoczucie!

image001-001-2014-04-16 _ 12_57_18-75

Lazienka_z_panelem_Laura_Laveo-002-2014-04-16 _ 12_57_18-75

Zlew_Borneo_Laveo-003-2014-04-16 _ 12_57_18-75

Zlew_Borneo_Laveo_w_kuchni-004-2014-04-16 _ 12_57_18-75

Zlew_Trzynastka_Laveo-005-2014-04-16 _ 12_57_18-75

Authors
Tags , ,
Top